Sticky-Mate® sticky notes 150x100mm
Price range: 1,12 € through 3,96 €
Sticky-Mate® sticky notes with self-adhesive 80 g/m2 paper. Full colour print available to each sheet. Available in 3 sizes (25/50/100 sheets).
MOQ: 250 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
| Weight | 40 g |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 0,25 cm |
| Color | white |
| Size | 100 pages, 25 pages, 50 pages |
| Size Grid | 25 pages,50 pages,80 pages,100 pages |
| Material | Paper, 80 g/m2 |
| Size Range | 25 pages-100 pages |
| Certifications Environmental | FSC® |
| Certifications Social | SMETA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.