Guild A4 card document wallet
2,04 €
In stock
A4 card document wallet. 350g/m2 card with business card slot to the inside. Full colour print possible to the front, back and inside of the wallet.
MOQ: 250 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 56 g |
|---|---|
| Dimensions | 29,7 × 21 × 1 cm |
| Color | white |
| Cover | Soft cover |
| Material | Paper, 350 g/m2 |
| Elastic closure | No |
| Notebook size | A4 |
| Paper type | Dotted, Squared, Blank, Lined |
| Paper weight | 80 |
| Pen loop | No |
| Ribbon marker | No |
| Certifications Environmental | FSC® |
| Certifications Social | SMETA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.