Nash ballpoint pen silver barrel and coloured grip (blue ink)
0,20 €
In stock
Ballpoint pen with click action mechanism and soft touch grip.
MOQ: 500 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 10 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 cm |
| Color | silver |
| BSCI factory | No |
| Material | ABS Plastic |
| ISO 12757-2 | No |
| Mechanism | Click |
| Nib size | 1.0 mm |
| Writing length | 1000 meter |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.