Cepheus ballpoint pen (black ink)
6,64 €
In stock
SKU:
PC-107214-10721400
Categories: Ballpoint Pens, Pens & Writing
Tags: ballpoint, ballpoint pen, ballpoints, metal ballpoint, metal ballpoint pen, metal pen
Brand: PF Concept
Exclusively designed ballpoint pen with shiny chrome accents. Incl. premium black ink refill and packed in a ”LUXE” gift box (15×3.5×2 cm).
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 30 g |
|---|---|
| Dimensions | 13,6 cm |
| Color | silver |
| BSCI factory | No |
| Material | ABS Plastic, Metal |
| ISO 12757-2 | No |
| Mechanism | Twist |
| Nib size | 1.0 mm |
| Refill article code | 19666024 Black /19666028 Blue |
| Certifications Social | BSCI |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.