Fidelio ballpoint pen (black ink)
11,62 €
In stock
SKU:
PC-107216-10721600
Categories: Ballpoint Pens, Pens & Writing
Tags: ballpoint, ballpoint pen, ballpoints, metal ballpoint, metal ballpoint pen, metal pen
Brand: PF Concept
Exclusively designed ballpoint pen with leather wrapped lower barrel featuring a cross line pattern. Includes a premium black refill and packed in a ”LUXE” gift box (16×4.5×2.5cm).
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 31 g |
|---|---|
| Dimensions | 13,5 cm |
| Color | black |
| BSCI factory | No |
| Material | Metal, Imitation leather |
| ISO 12757-2 | No |
| Mechanism | Twist |
| Nib size | 1.0 mm |
| Refill article code | 19666023 Black / 19666026 Blue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.