Combi notes marker set soft cover
4,32 €
In stock
The combination of Sticky-Mate® sticky notes and neon page markers in a soft cover creates a useful product and effective promotional tool. Includes 50 sheets (80g/m2) of sticky notes, size: 100x75mm, and 25 sheets (80g/m2) of sticky notes, size: 50x75mm. Includes 5 sets of 20 neon coloured page markers. Cover (350g/m2) is digitally printed with gloss or matt lamination.
MOQ: 250 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 75 g |
|---|---|
| Dimensions | 10,6 × 7,8 × 1,5 cm |
| Color | white |
| Cover | Soft cover |
| Material | Paper, 80 g/m2 |
| Number of sheets | 50 |
| Certifications Environmental | FSC® |
| Certifications Social | SMETA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.