Metal 3-in-1 charging cable with keychain
2,56 €
Metal 3-in-1 Charging Cable with Key-ring. The Metal 3-in-1 Charging Cable with Key-ring features a 1 type C, 1 USB type A and a 2-in-1 dual compatible tip for both Apple iOS and Android devices. Comes with a key chain. To charge Apple devices put the cable with the side that has no pins in the device and to charge Android devices put the cable with the side that has pins in the device. .
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 3,9 × 0,8 cm |
| Color | black, red, royal blue |
| BSCI factory | No |
| Material | Aluminium |
| Bluetooth | No |
| Cable connector | pa_cableConnector_USB_A_to_micro_USB/Type-C/2 in 1 pin |
| Cable included | Yes |
| Cable length | 12.5 |
| Data transfer | No |
| Magsafe compatibility | No |
| Output charging cable | 2A |
| Qi wireless | No |
| Quick charge | No |
| Solar charger | No |
| Wireless | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.