Rotate-basic 32GB USB flash drive
5,66 €
32 GB rotatable USB flash drive with a key ring. For your convenience, plain orders are delivered with separate gift boxes. USB version is 2.0, write speed is over 2.92 MB/s and read speed is over 9.76 MB/s.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
| Weight | 8 g |
|---|---|
| Dimensions | 5,8 × 1,9 × 1 cm |
| Color | black, red, royal blue, white |
| BSCI factory | No |
| Material | Plastic, Aluminium |
| Cable included | No |
| Data transfer | Yes |
| Memory size | 32 GB |
| USB version | 2.0 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.