SCX.design C19 20W wooden easy to use cable
15,94 €
In stock
3-in-1 20W wooden cable with light-up logo and 3 connectors (Type-C/micro USB/iPhone), and cords made of Recycled PET plastic. The cable can charge up to 3 devices at the same time. Patent EUROPE EUIPO.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 24 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 2,8 × 1,2 cm |
| Color | Wood |
| Gender | None |
| Material | Recycled ABS Plastic, Bamboo, Recycled PET Plastic |
| BSCI factory | No |
| Battery operated | No |
| Light-up logo | Yes |
| Output charging cable | 3A |
| Quick charge | Yes |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.