SCX.design C29 3-in-1 bamboo cable
20,86 €
In stock
3-in-1 bamboo cable with 1 meter long wires and 3 connectors (type C, micro USB, iPhone). Can be decorated with a light-up logo on both sides. Delivered in a TPU pouch, with a kraft paper card.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 1,1 × 3 cm |
| Color | Wood |
| Gender | None |
| Material | Recycled PET Plastic, Recycled ABS Plastic, Bamboo |
| BSCI factory | No |
| Battery operated | No |
| Light-up logo | Yes |
| Output charging cable | 2A |
| Quick charge | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.