Spectrum 6-can cooler bag 4L
1,40 €
Compact cooler bag suitable for up to 6 cans.
MOQ: 250 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
| Weight | 38 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 16 cm |
| Color | black, lime, navy, Process blue, red, white |
| Bag capacity | 3.5 |
| Material | PP Plastic non woven, 80 g/m2 |
| Checkpoint friendly | No |
| Laptop compartment | No |
| RFID blocker | No |
| With zipper | No |
| BSCI factory | No |
| Main label type | Woven main label |
| Oeko-Tex standard | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.