Stark 2.0 5W recycled plastic IPX5 Bluetooth® speaker
26,34 €
Experience the next level of audio excellence with the Stark 2.0 speaker made of recycled plastic! This sleek, sophisticated and powerful Bluetooth® speaker provides 5W of high-fidelity sound, and with its IPX5 certification it is water-resistant making it perfect for outdoor use. Thanks to its high capacity 1200 mAh Li-ion battery, the Stark 2.0 speaker delivers up to 4.5 hours of non-stop music at maximum volume. It also features built-in music controls and a microphone, allowing you to make hands-free calls with ease to stay connected even while on-the-go. Delivered with a 30 cm TPE USB-A to Type-C charging cable, an instruction manual and a kraft paper gift box. Bluetooth® version 5.3 with a working range of 10 meters (33ft).
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
| Weight | 298 g |
|---|---|
| Dimensions | 15,8 × 7,4 × 3,1 cm |
| Color | black, white |
| Gender | None |
| Material | Recycled ABS Plastic |
| BSCI factory | No |
| Aux cable included | No |
| Battery operated | No |
| Bluetooth | No |
| Cable length | 30 |
| Music control integrated | Yes |
| Output charging cable | 2A |
| Playback time at max volume no ANC | 4 to 5 hours |
| Qi wireless | No |
| Solar charger | No |
| Speaker driver diameter | 46 mm |
| Voice control enabled | Yes |
| Wireless | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.