Troup 4-in-1 charging cable with type-C tip
5,32 €
In stock
USB data and charging cable with 4 connectors, USB adapter, two micro-USB adapters, and Type-C adapter.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 17 g |
|---|---|
| Dimensions | 12,5 × 3 × 0,6 cm |
| Color | white |
| BSCI factory | No |
| Material | ABS Plastic |
| Bluetooth | No |
| Cable included | Yes |
| Cable length | 62 |
| Data transfer | No |
| Magsafe compatibility | No |
| Output charging cable | 2A |
| Qi wireless | No |
| Quick charge | No |
| Solar charger | No |
| Wireless | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.