Vivace ballpoint pen (black ink)
7,64 €
In stock
Sleek ballpoint pen with exclusive design available in three executive colours. Pre-loaded with a black ink refill and packed in a LUXE gift box.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 21 g |
|---|---|
| Dimensions | 13,8 cm |
| Color | Black Matted |
| Gender | None |
| Material | Brass |
| BSCI factory | No |
| Microwave safe | No |
| ISO 12757-2 | No |
| Mechanism | Twist |
| Nib size | 1.0 mm |
| Writing length | 1500 meter |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.