Lento stylus ballpoint pen (black ink)
4,82 €
In stock
Exclusively designed twist action mechanism stylus ballpoint pen with velvet pouch. Packed in a ”LUXE” gift box (size: 17 x 3.5 x 2cm).
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 22 g |
|---|---|
| Dimensions | 13,7 cm |
| Color | black |
| BSCI factory | No |
| Material | Metal |
| ISO 12757-2 | No |
| Mechanism | Twist |
| Nib size | 1.0 mm |
| Refill article code | 19666024 Black / 19666028 Blue |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.