One 4-in-1 cable
5,92 €
In stock
A 4-in-1 cable that covers all charging needs in one package. It features a USB type A, Type-C, and a 2-in-1 tip that is compatible with both iOS and Android devices. It can be used for charging and data transfer. Comes with a keychain and has magnets for convenient carrying.
MOQ: 50 pcs
* The price does not include the branding & shipping costs.
They will be calculated after sending the order to us + your logo + your complete delivery address
| from 100 pcs. | from 300 pcs. | from 500 pcs. |
|---|---|---|
In stock
| Weight | 12 g |
|---|---|
| Dimensions | 0,5 × 13,5 × 1,4 cm |
| Color | black |
| BSCI factory | No |
| Material | ABS Plastic |
| Bluetooth | No |
| Cable connector | pa_cableConnector_USB_A_to_micro_USB/Type-C/2 in 1 pin |
| Cable included | Yes |
| Cable length | 13.5 |
| Data transfer | Yes |
| Magsafe compatibility | No |
| Output charging cable | 2A |
| Qi wireless | No |
| Solar charger | No |
| Wireless | No |
| Certifications Social | BSCI |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
















Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.